Nowe Igrzyska śmierci, czyli o fabule i dacie premiery słów kilka.

Seria 'Igrzyska śmierci’ ma miejsce w przyszłości w państwie podzielonym na 13 dystryktów. Co roku dwanaście osób jest losowo wybierane do udziału w krwawych igrzyskach, które przeżyje tylko jedno. Bohaterką serii jest Katniss Everdeen, która zgłasza się do udziału na miejsce swojej siostry. Postać staje się szybko symbolem buntu. W roli Katniss wystąpiła Jennifer Lawrence, której rola zapewniła sławę i rozpoznawalność. Do tej pory cykl składa się z czterech produkcji:

Filmy opartesą na książkach od Suzanne Collins.

Na tegorocznym CinemaConie studio Lionsgate zdecydowało się ujawnić parę informacji- prequel zatytułowany będzie „The Ballad of Songbirds and Snakes” a obejrzeć w kinach będziemy go mogli 17 listopada 2023 roku.
Data również jest ciekawa, wszystkie części trafiały do kin w listopadzie przed Świętem dziękczynienia mamy więc do czynienia z podtrzymaniem tradycji.
Za kamerą obsadzono Francis’a Lawrence, który kręcił pozostałe części i wydał produkcje takie jak „Jestem legendą” „Constantine”.

Fabuła oparta jest oczywiście na nowej publikacji wydanej w 2020 roku przez Suzanne Collins. Tym razem skupiamy się na 18 latku-Coriolanusie Snow na długo, zanim objął stery prezydenta państwa. Będziemy mogli mu towarzyszyć przy szansie, jaką uzyskał aby poprawić sytuacje swoich bliskich i obowiazku, jakim został obarczony przy przyjęciu stanowiska mentora 10 głodowych igrzysk.
Scenariusz napisała autorka i Michael Arndt, który pracował już przy poprzedniej produkcji. Na razie nie wiadomo jakie twarze pojawią się w filmie.
Kogo wy widzicie więc w głównej roli??

24 maja, 2022
Kategorie
Udostępnienia2

Napisz komentarz

Podpis *
Email *