Więcej niespodzianek i informacji w związku z Fast X.

Wiemy już, że seria Szybkich i Wściekłych powróci w przyszłym roku z tytułem Fast X jednak to nie koniec nowych informacji,
Justin Lin z niewiadomych przyczyn zrezygnował z posady reżysera, a zastąpi go Louis Leterrier. Dla produkcji ta zmiana wydaję się dobrym wyborem, ponieważ francuz ma bardzo bogate doświadczenie. Jego największymi hitami są 'Starcie tytanów’ czy 'Iluzja’. Współpracował również z Neflixem przy komedii kryminalnej 'Nieobliczalni 2′. Jako fani produkcji mamy nadzieję, że będzie wstanie podtrzymać napiecie, klimat i ducha dotychczasowych produkcji.

Fabuła najnowszej części oczywiście pozostaje tajemnicą, ale możemy się spodziewać powrotu znanych nam twarzy takich jak: Vin Diesel, Tyrese Gibson, Ludacris, Michelle Rodriguez i Sung Kang.
Wśród nowych członków wystąpią duże nazwiska: Alan Ritchson, Jason Momoa, Brie Larson i Daniela Melchior. My osobiście nie możemy się doczekać kim one będą i jak zostaną wpasowane w uniwersum.

W ostatnim filmie zabrakło kochanego przez wielu Scott Eastwood w roli agenta o przesudonimie Mały Nikt, dla fanów jego postaci mamy dobre nowiny, powróci on w ostatniej części.
Mamy nadzieje, że w nieco większej roli.

A jakie są wasze teorie o fabule najnowszego filmu? Kogo chcielibyście w nim zobaczyć?

23 maja, 2022
Kategorie
Udostępnienia1

Napisz komentarz

Podpis *
Email *